top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/41249d_c58f34c38c0a4654a47023c12c7c6bcf~mv2.png/v1/crop/x_75,y_68,w_809,h_816/fill/w_130,h_131,al_c,q_85,usm_2.00_1.00_0.00,enc_avif,quality_auto/41249d_c58f34c38c0a4654a47023c12c7c6bcf~mv2.png)
10 Class Package
270$Save $10 when you purchase 10 lessons.Valid for 3 months15 Class Package
400$Save $20 when you purchase 15 lessons.Valid for 4 months- Best Value
20 Class Package
530$Save $30 when you purchase 20 lessons.Valid for 5 months
![](https://static.wixstatic.com/media/41249d_1b538e4d1b82420787b2c91ff1cd07da~mv2.png/v1/fill/w_1865,h_236,al_c,q_90,usm_2.00_1.00_0.00,enc_avif,quality_auto/41249d_1b538e4d1b82420787b2c91ff1cd07da~mv2.png)
bottom of page